Skip to main content

İptal & İade Koşulları


www.atmosturkiye.com adresinden satın almış olduğunu ürünlerin kullanılmamış olması şartıyla iade/değişim süresi fatura tarihinden itibaren 30 GÜNDÜR.
Değişim veya iadesini istediğiniz ürününüzü anlaşmalı olduğumuz Surat kargo ile ÜCRETSİZ gönderimini sağlayabilirsiniz.
İşlemlerinizin yapılabilmesi için faturanızın ön yüzünde bulunan ilgili alanı doldurup, isim ve soyadınızla beraber imzalamanız gerekmektedir.
İnternet mağazasına ait iskonto tutarı uygulanmış faturalarda, MAĞAZADAN DEĞİŞİM YAPILAMAZ.
İnternet mağazasından alınan ürünlerin iadesi, sadece internet mağazamız tarafından gerçekleştirilebilir.

İade İşlemleri

Siparişinizle birlikte tarafınıza gönderilen faturanın ön yüzünde bulunan ilgili alana; iade etmek istediğiniz ürünlerin bilgilerini isminizi ve soyadınızı doldurarak altta bulunan bölümü imzalamanız gerekmektedir. Aksi taktirde yasa gereği iadeniz gerçekleştirilemez.
Faturanızın arkasında bulunan ilgili alanda iade kutusunu işaretleyip ürünlerinizi faturanız ile beraber aşağıda belirtilen adresimize Sürat Kargo anlaşma kodu ile ücretsiz olarak gönderebilirsiniz

Gönderi Adresi

Abide-i Hürriyet Cad. Ahenk Apt. No:57 D.14 Şişli / İstanbul

Ücret İadesi

Banka Kartı veya Kredi Kartı ile yapılan ödemelerinizin geri ödeme süresi bankalara göre farklılık göstermektedir. Ödeme bilgilerinizi bankanızdan öğrenebilir ya da hesap ekstrenizden kontrol edebilirsiniz.
Taksitli ödemelerinizde;
-İade tutarının tamamı kredi kartınızın ait olduğu bankaya tek seferde tarafımızca yapılır.
-İade tutarını bir sonraki ekstrenizde + bakiye olarak görebilirsiniz. Bankanız taksit tutarını, seçtiğiniz taksit sayısı kadar ayda kartınıza iade eder.
-Eğer iadeden önce herhangi bir taksit ödendiyse, iadeden sonraki ayda bankanız ödediğiniz taksitlerdeki bakiyenin hepsini yatırır.
Banka kartı (debit kart), EFT ve havale ile yapılan ödeme işlemlerinde geri ödeme süreçleri; işlemin yapıldığı banka kartının, EFT‘nin ya da havalenin bağlı olduğu ya da gönderildiği hesap numarasına aynı gün havale yoluyla geri ödenir.
Havale ile yapılan ödemelerde tutar iadeniz IBAN numaranıza yapılacaktır.
Kargo ücreti iade edilmez.

Değişim işlemleri

Siparişinizle birlikte tarafınıza gönderilen faturanın ön yüzünde bulunan ilgili alana; değiştirmek istediğiniz ürünlerin bilgilerini isminizi ve soyadınızı doldurarak altta bulunan bölümü imzalamanız gerekmektedir. Aksi taktirde yasa gereği iadeniz gerçekleştirilemez.
Değişimlerindeki olası fiyat farklılıklarında ya da istediğiniz üründeki stok durumuna göre Müşteri Hizmetlerimiz tarafınızla iletişime geçecektir.
Gönderi detayına değişiminize ait sipariş numaranızı eklemenizi rica ederiz.


E-Mail: info@atmosturkiye.com

Müşteri Hizmetleri: 0538 272 05 02